Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
2024-09-22 | 31 turas Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 450

Svarbią pergalę lenktynėse dėl 4-osios vietos „TOPsport A lygoje“ iškovojo puikią savaitę sužaidusi Gargždų „Banga“. 31-ajame ture gargždiškiai svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“.

Svečiai į priekį išsiveržė 18-ąją minutę standartinės padėties metu. Po Konstantino Šulco pakelto kampinio įvartį galva pelnė Antonio Lara.

„Bangai“ pirmame kėlinyje pavyko realizuoti dar vieną progą – 35-ąją minutę baudinį po užfiksuoto varžovo žaidimo ranka realizavo Ignas Venckus.

Po pertraukos džiugiečiai galėjo atgaivinti intrigą, bet Davidas Brazao nukreipė kamuolį tiesiai į Mantą Bertašių, turėjusį darbo ir akistatos pabaigoje. Savo ruožtu svečių gretose gera galimybe nepasinaudojo Vilius Piliukaitis.

Gargždų klubas su 40 taškų tvirčiau jaučiasi 4-oje vietoje, džiugiečiai turi 32 taškus bei nukrito į 8-ąją poziciją.