Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-16 | 27 turas Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 130

27-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Akademijoje, kur pergalę iškovojęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas, bent jau laikinai, grįžo į turnyro lentelės viršūnę – rezultatu 3:0 (1:0) įveikta besisvečiavusi Gargždų „Banga“.

Namų ekipa užtikrintai žaidė nuo pirmųjų minučių – Esmilio Kaušinio bandymą sustabdė Mantas Bertašius, o jau 11-ąją minutę perdavimo iš Artemo Ščedro sulaukęs Michailas Thuique kamuolį pasiuntė į vartų tinklą. Pavojingai atakavo ir Leo Ribeiro, kitoje aikštės pusėje Mato Ramanausko spirtas kamuolys skriejo į skersinį.

Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, L. Ribeiro pasiuntė perdavimą į baudos aikštelę, puikiai įkirtęs Steve'as Kingue drebino vartų konstrukciją, Patricko Popescu smūgį sustabdė M. Bertašius.

Kėlinio pabaigoje gaisrai kilo prie abiejų vartų – Cesinha smūgiavo tiesiai į varininką, A. Ščedras šovė visai šalia vartų, o M. Thuique turėjo net porą gerų progų pelnyti dublį.

Cesinha iškart po pertraukos rezultatą galėjo išlyginti, tačiau kamuolys riedėjo šalia stačiakampio. Visgi, dar vieną įvartį pelnė M. Thuique, kai P. Popescu smūgis skriejo į vartų konstrukciją, o laiku ir vietoje atsidūręs puolėjas buvo taiklus. Dar vieną šansą turėjo P. Popescu, bet šįkart gerai žaidė M. Bertašius.

Prabėgus valandai, Ignas Venckus kamuolį sukirto su vartų konstrukcija, o kėlinio pabaigoje savuosius šansus turėjo Valdas Paulauskas bei Antonio Lara, tačiau kamuolys vartų tinkle taip ir nesuspurdėjo. Tašką rungtynėse padėjo Matas Vareika, kuris pasižymėjo po puikaus Njoya Abdelo Kadero perdavimo.

Po sužaistų 27-ojo turo rungtynių Andriaus Skerlos vadovaujama ekipa su 54 taškais pakilo į pirmąją poziciją, savo ruožtu, gargždiškiai yra surinkę 34 taškus bei žengia ketvirti.