Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-10 | 26 turas Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 415

Po netrumpos pertraukos „TOPsport A lygoje“ pasikeitė lyderis – juo tapo Kauno rajono „Hegelmann“ klubas. 26-ajame ture mėlynai balti svečiuose 1:0 (1:0) nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Klampiose rungtynėse pergalingu tapo Mato Vareikos įvartis, kuris buvo pelnytas 26-ąją minutę. Klaudijus Upstas atliko perdavimą iš dešiniojo krašto, o M. Vareika techniškai nuginklavo Giedrių Zenkevičių.

„Sūduvos“ vartininkas viso mačo metu pernelyg daug darbo neturėjo – jam teko apsiginti nuo Hugo Figueredo bei Leo Ribeiro atakų. Marijampoliečiai antrame kėlinyje žaidė aktyviau ir paskutinėje atakos fazėje pora sykių pristigo sėkmės.

Per pridėtą laiką Dovydo Lastausko kariauna galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau į pustuščius vartus skriejusį kamuolį atmušė H. Figueredo.

Su 51 tašku Kauno rajono komanda pakilo į 1-ąją vietą, marijampoliečiai turi 23 taškus bei išlieka aštunti.