Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-04 | 25 turas Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 1000

Centrinėse 25-ojo turo rungtynėse Telšiuose po atkaklios kovos pergalę šventė „Kauno Žalgiris“. Trys Filipo Dangubičiaus įvarčiai žalgiriečiams leido džiaugtis dramatiška pergale 3:2 (1:1).

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, telšiškiai kompaktiškai gynėsi ir ieškojo progų kontratakose. Sužaidus 10 minučių, stiprų smūgį iš toli atliko Nino Noordanusas, tačiau jo bandymą blokavo gynėjas, o Leifo Estevezo smūgiuotas kamuolys skriejo Deividui Mikelioniui į rankas.

Po kelių akimirkų pavojinga proga atsakė kauniečiai – po Grato Sirgėdo perdavimo iš arti nukreipti kamuolį į vartų tinklą pabandė Vilius Armanavičius, tiesa, sėkmingai sužaidė vartininkas Ivanas Baturinas.

16-ąją minutę žodį rungtynėse tarė „Kauno Žalgirio“ futbolininkai – puiki kauniečių kombinacija baigėsi tiksliu F. Dangubičiaus smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą.

Telšiškiai jau po kelių minučių atsakė savo rezultatyvia ataka – po L. Estevezo perdavimo iš krašto tiksliai smūgiavo puolimo lyderis N. Noordanusas.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje suveikė G. Sirgėdo ir F. Dangubičiaus duetas, tiesa, kroato smūgį atrėmė dar kartą sėkmingai sužaidęs telšiškių vartininkas.

50-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūrė sunkiai sustabdomas puolėjas F. Dangubičius, kuris atliko stiprų ir tikslų smūgį į viršutinį vartų kampą bei dar kartą išvedė svečius į priekį.

Progas rezultatą padvigubinti švaistę kauniečiai buvo nubausti 81-ąją minutę – po perdavimo iš krašto smūgiu galva pasižymėjo aikštėje pasirodęs Meinardas Mikulėnas.

Visgi net ir tai nebuvo pabaiga. Likus keturioms minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos, į „Džiugo“ vartus buvo skirtas baudinys, kurį realizavo dar vieną įvartį pelnęs F. Dangubičius.

Pergalę iškovoję kauniečiai užtikrintai žengia treti, o pralaimėjęs „Džiugas“ – laipteliu žemiau.