Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-07-28 | 24 turas Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 435

„TOPsport A lygos“ 24-ajame ture komandos ir toliau žaidžia lygiosiomis. Marijampolėje vietos „Sūduva“ su FA „Šiauliai“ įvarčių nepelnė – 0:0.

Pirmojo kėlinio eigai ir žaidimui daug įtakos turėjo lietus ir stiprus vėjas. Tiesa, 8-ąją minutę Henry Uzochukwu vieną po kito atliko du tolimus smūgius – vieną atrėmė Gustas Baliutavičius, kitame epizode kamuolys sudrebino virpstą. Svečiai irgi sykį pataikė į vartų plotą, bet su Donato Kazlausko bandymu nesunkiai susitvarkė Giedrius Zenkevičius.

30-ąją minutę nesėkmingai po pakelto kampinio sužaidus G. Baliutavičiui, galva smūgiavo Nikolajus Solodovnikovas, bet kamuolį beveik nuo vartų linijos atmušė Sigitas Olberkis.

Po pertraukos G. Zenkevičiaus budrumą patikrino Danielis Romanovskis bei Mantas Kuklys, ukrainiečio Ivano Zotko galva smūgiuotą kamuolį sugavo oponentų vartininkas. Marijampoliečių gretose po ilgos pertraukos dvikovą starto sudėtyje pradėjo Rokas Filipavičius, o sezone debiutavo traumą išsigydęs Artiomas Kovbasa.

Per pridėtą laiką iš toli atakavo Igoris Maksimovičius bei Tautvydas Burdzilauskas, tačiau G. Baliutavičius dar sykį šiame sezone išsaugojo vartus „sausus“.

Marijampoliečiai su 23 taškais pakilo į 8-ąją vietą, Saulės miesto atstovai turi 5 taškais daugiau bei šoktelėjo į 5-ąją poziciją.