Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 07 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 20 17:00 , Širvintos
2024-06-30 | 21 turas | Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 250

„TOPsport A lygoje“ iš turnyro lentelės apačios pakilo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai. 21-ajame ture debiutantai namuose 2:1 (1:1) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“.

Pirmasis kėlinys sėkmingai pradėjo klostytis svečiams, kurie 7-ąją minutę išsiskyrė greita kontrataka. Dmytro Mandryčenkos perdavimą puikiu tolimu smūgiu pavertė Stanislavas Sorokinas.

Šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, tiesa, aštrių progų nesisukūrė, išskyrus bandymus atakuoti iš tolimos distancijos. Vis dėlto 42-ąją minutę Henrique Devensas iš arti nukreipė kamuolį į vartus, kai Volodymyras Krynskis atrėmė Igno Kaškelevičiaus smūgį.

Po pertraukos šeimininkai turėjo kur kas daugiau progų pelnyti įvartį, tačiau V. Krynskio įveikti nepavyko iki 82-osios minutės. Kajus Bička atliko perdavimą į baudos aikštelę ir H. Devensas smūgiavo tiksliai vienu lietimu.

Tai buvo devintasis brazilo įvartis šiame sezone.

„TransINVEST“ ekipa su 22 taškais pakilo į 7-ąją vietą, savo ruožtu, dainaviečiai rikiuojasi laipteliu aukščiau, jų sąskaitoje 24 taškai.