Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2024-04-21 | 9 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 890

9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“.

Per pirmąsias 10 minučių pavojų kėlė Joelio Bopesu atliekami perdavimai, kurie kelis sykius virto į smūgius į vartų plotą, su jais susitvarkė Ivanas Baturinas, Luko Ankudinovo smūgį atrėmė Arpadas Tordai'us.

Kėliniui įpusėjus, ilgo perdavimo sulaukęs Arminas Hodžičius pabėgo į greitą ataką, vartus palikęs I. Baturinas kamuolio tolyn neišmušė, tačiau savo komandą nuo praleisto įvarčio apsaugojo džiugietis. 26-ąją minutę dar kartą pavojų kėlė A. Hodžičius, su jo smūgiu susitvarkė vartų sargas.

29-ąją minutę pasižymėjo svečiai, kai po puikios atakos ir Davido Brazao perdavimo taiklus buvo Christianas Bella. 45-ąją minutę įvarčio autorius galėjo pelnyti dublį, bet jo bandymas buvo netaiklus.

Sužaidus kiek mažiau nei valandą, po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo smūgį galva iš arti atliko Paulius Golubickas, kamuolį sugavo I. Baturinas. Vos po kelių minučių krito išlyginamasis įvartis – G. Matulevičius surado po keitimo pasirodžiusį Nikola Petkovičių, kuris nuginklavo varžovų vartininką.

Ilgai netrukus žalgiriečiai rezultatą persvėrė į savo pusę – po skerso perdavimo kamuolį į savus vartus pasiuntė Sergijus Kulynyčius. Kiek vėliau šansą turėjo Adama Fofana, jo šūvis buvo atremtas.

Visgi, A. Fofana pasižymėti pavyko 78-ąją minutę, kai po puikaus J. Bopesu perdavimo kamuolį pasiuntė į vartų tinklą. 86-ąją minutę Adama galėjo pelnyti dublį, bet ekipą šįkart gelbėjo I. Baturinas.

Po pirmojo „TOPsport A lygos“ rato vilniečiai užtikrintai pirmauja, jų kraityje – 22 taškai, tuo tarpu telšiškiai su 15 taškų žengia treti.