2023-11-04 | 35 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 250

Dar vienas 35-ojo „Optibet A lygos“ turo mačas sužaistas Kaune, kur vietos ekipa priėmė svečių iš sostinės išbandymą. Kauno rajono „Hegelmann“ rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“ bei savo sąskaitą papildė itin svarbiais taškais.

Nors komandos pirmoje kėlinio pusėje pavojingomis progomis neišsiskyrė, tačiau sužaidus kiek mažiau nei pusvalandį grubiai suklydo Nassimas Hnidas, klaida pasinaudoję bei į greitą ataką nuskubėję Michaelas Thuique bei Filipas Dangubičius išvedė savo ekipą į priekį.

Kėliniui artėjant link pabaigos, Vincentas Šarkauskas gan lengvai susitvarkė su Adama Fofana ir Mathiaso Oyewusi bandymais, sykį kamuolį virš vartų siuntė Joelis Bopesu.

Antrosios rungtynių pusės pradžia buvo panaši į pirmąjį kėlinį – abu klubai aikštės viduryje ilgai neužsibūdavo bei skubėdavo varžovų vartų link, o pavojingų progų nebuvo nė vienoje aikštės pusėje.

65-ąją minutę Patrickas Popescu kamuolį atidavė Giedriui Matulevičiui, pastarojo smūgį atrėmė Edvinas Gertmonas.

Mėlynai balti tašką dvikovoje padėjo 82-ąją minutę – F. Dangubičius atliko perdavimą į baudos aikštelę, Ugochukwu Oduenyi kamuolį sukirto į vartų konstrukciją, o P. Popescu  pasižymėjo rezultatyviu šūviu į tuščius vartus.

Laikui bėgant žalgiriečiai susikūrė kelias pavojingas progas, bet nė viena iš jų įvarčiu nevirto, o tai reiškia, jog po 35-ojo „Optibet A lygos“ turo Vladimiro Čeburino kariauna su 72 taškais yra antra. Tuo tarpu „Hegelmann“ klubas su 59 taškais pavijo FA „Šiauliai“ bei užkopė į 3-iąją turnyro lentelės poziciją.