2023-10-07 | 33 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 100

„Optibet A lygos“ 33-iajame ture įvyko itin emocingas ir atkaklus mačas sostinėje tarp vietos „Riterių“ bei Kauno rajono „Hegelmann“.

Po permainingos kovos svečiai likvidavo įvarčio deficitą bei iškovojo pergalę rezultatu 3:2 (0:0).

Pirmame kėlinyje abi komandos atkarpomis turėjo iniciatyvą, tačiau nebuvo sukurtas nė vienas itin pavojingas epizodas.

Antroje mačo dalyje „Riteriai“ startavo puikiai – nerealizavo poros progų, tačiau 51-ąją minutę Anri Rosiveri uždirbtą baudinį sėkmingai išpildė Nikola Popovičius.

Į tai svečiai atsakė trimis taikliais smūgiais. 72-ąją minutę standartinės padėties metu pasižymėjo Hugo Figueredo, 86-ąją – tolimu smūgiu išsiskyrė Filipas Dangubičius, po minutės – kontrataką įvarčiu pavertė Denisas Bošnjakas.

„Riteriai“ sušvelnino rezultatą: paskutinės atakos metu Haris Handžičius uždirbo baudinį, kurį realizavo į rikiuotę grįžęs Mindaugas Grigaravičius.

„Hegelmann“ po šios pergalės turi 55 taškus bei pavijo FA „Šiauliai“, „Riteriai“ su 19 taškų rikiuojasi dešimti.