2023-10-07 | 33 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 262

33-iasis „Optibet A lygos“ turas startavo Laikinojoje sostinėje, kur ginklus surėmė turnyro lentelės kaimynai. Antrame kėlinyje atsitiesęs „Kauno Žalgiris“ rezultatu 3:1 (1:1) pranoko Gargždų „Bangą“.

Rungtynių pradžioje Ignas Venckus pasileido į priekį, tačiau vietoje ir laiku atsidūręs Jasonas Noslinas blokavo puolėjo smūgį.

15-ąją minutę svečių legionierių duetas sukombinavo įvartį – Goncalo Vieira atliko perdavimą į baudos aikštelę, o Carlosas Eduardo varžovų vartininką nuginklavo smūgiuodamas galva. 21-ąją minutę Karolis Šilkaitis kamuolį siuntė link Armando Kučio, pastarasis koją spėjo kyštelti, tačiau į bandymą sureagavo Mantas Bertašius, vėliau tiesiai į vartininką smūgiavo Vilius Armanavičius.

Kėlinio pabaigoje žalgiriečiai rezultatą išlygino – 40-ąją minutę J. Noslinas prasiveržė dešiniuoju kraštu, atliko perdavimą į baudos aikštelę, kurioje po sumaišties kamuolys nukeliavo iki Grato Sirgėdo, pastarojo šūvis buvo tikslus.

Antrojo kėlinio pradžioje dublį pelnyti galėjo G. Sirgėdas, tačiau be priežiūros paliktas futbolininkas buvo netaiklus. Visgi, po kelių epizodų tas pats futbolininkas pasižymėjo antruoju įvarčiu – 53-iąją minutę po V. Armanavičiaus perdavimo prieš vartus atsidūręs G. Sirgėdas žalgiriečius išvedė į priekį.

Saugo šou ties tuo nesibaigė – pastarasis 61-ąją minutę būnant visai šalia vartų pergudravo priešininkų vartininką bei savo sąskaitą papildė dar vienu įvarčiu.

Kiek vėliau dar vieną progą turėjo V. Armanavičius, bet pastarojo šūvį sustabdė M. Bertašius. Savąjį šansą turėjo ir A. Kučys, po pakelto kampinio šalia stačiakampio smūgiavo J. Noslinas.

Po 33-iojo „Optibet A lygos“ turo „Kauno Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 46 taškus bei rikiuojasi penktas, tuo tarpu „Banga“ turi 33 taškus bei žengia laipteliu žemiau.