Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-09-23 | 31 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 300

„Optibet A lygos“ 31-ojo turo rungtynės įvyko Panevėžyje, kur vietos ekipa sutiko svečius iš Marijampolės. Mačo baigtį nulėmė pirmame kėlinyje kritę įvarčiai – „Panevėžys“ rezultatu 2:1 (2:1) antrą savaitę paeiliui nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“.

Namų šeimininkai jau pirmomis minutėmis dominavo aikštėje, o 10-ąją minutę puikios galimybės pasižymėti galva neišnaudojo Linas Klimavičius. Kiek vėliau jau kitoje barikadų pusėje šalia vartų smūgiavo Artiomas Fiodorovas.

„Panevėžys“ rezultatyvią ataką surengė 21-ąją minutę – Pijus Širvys atliko tolimą perdavimą Ariagnerio Smitho link, pastarasis gražiai persimetė kamuolį per varžovą bei nuginklavo Giedrių Zenkevičių.

35-ąją minutę po puikaus Chafiko Tigroudja skerso perdavimo į marijampoliečių vartus krito dar vienas įvartis, jo autoriumi tapo dvikovą laimėjęs bei galva pasižymėjęs Jeffrey Sarpongas. Tiesa, jau 38-ają minutę rezultatą po Ernesto Burdzilausko pakelto kampinio sušvelnino Jevgenas Smirnovas.

Antrasis kėlinys prasidėjo tolimu Matijaus Remeikio bandymu, visgi, jis tikslus nebuvo. 68-ąją paplušėti turėjo Vytautas Černiauskas, kuriam teko atremti pavojingą Ibrahimo Olaosebikano šūvį. Dvikovai einant į pabaigą greičio lenktynes laimėjęs Noelis Mbo smūgiavo vartų link, bet puolėjui pasižymėti nepavyko.

Po 31-ojo turo „Panevėžys“ su 77 taškais ir toliau užtikrintai pirmauja, tuo tarpu „Sūduva“ savo sąskaitoje turi 28 taškus bei rikiuojasi 8-oje „Optibet A lygos“ pozicijoje.