Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-09-03 | 29 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 650

29-asis „Optibet A lygos“ turas finišavo sostinėje, kur Vilniaus „Žalgiris“ priėmė svečius iš Žemaitijos.

Įvartis į Gargždų „Bangos“ vartus krito jau pirmosiomis minutėmis, kaip paaiškėjo vėliau, jis buvo vienintelis šiame susitikime – žalgiriečiai nugalėjo rezultatu 1:0 (1:0).

Iniciatyvą į savo rankas vilniečiai perėmė jau 6-ąją minutę, kai Petaras Mamičius kamuolį siuntė į varžovų baudos aikštelę, į ją įkirtinėjęs Paulius Golubickas atliko lietimą, tad suklaidintas Mantas Bertašius praleido įvartį. Vėliau puikią progą rezultatą padvigubinti turėjo Donatas Kazlauskas, bet vartininkas šį kartą žaidė užtikrintai.

Savąjį šansą svečiai turėjo 25-ąją minutę, tačiau Maksimo Andrejevo šūvį atrėmė Tomislavas Duka, tuo tarpu namų ekipa jau kitame epizode pabėgo į greitą ataką, kurios Mathiasas Oyewusi įvarčiu nepavertė, taip pat 29-ąją minutę šalia skersinio smūgiavo ir Konstantinas Šulcas.

Antrojo kėlinio pradžioje pavojus kilo prie „Bangos“ vartų, kai Adama Fofana kamuolį pasiuntė link M. Oyewusi, pastarojo smūgį atrėmė M. Bertašius.

74-ąją minutę už kamuolio užsikabinti bandė Cesinha, tačiau vartus laiku palikęs T. Duka neklydo, vėliau sykį pavojingai smūgiavo Vilius Piliukaitis ir Ze Eduardo.

Po 29-ojo „Optibet A lygos“ turo „Žalgiris“ su 65 taškais rikiuojasi antras, savo ruožtu, „Banga“ savo sąskaitoje turi 27 taškus bei žengia 8-oje pozicijoje.