Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-08-13 | 26 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1100

„Optibet A lygoje“ į pergalingas vėžes neužtruko sugrįžti čempionato lyderis „Panevėžys“.

26-ojo turo dvikovoje savo sirgalių akivaizdoje panevėžiečiai 2:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmasis mačo pusvalandis prabėgo šeimininkams turint iniciatyvą, bet nesukuriant grėsmingų momentų. Vis dėlto vėliau Ariagneris Smithas mušė į vartininką, du kartus pro šalį smūgiavo Kasparas Dubra, be to, puikios progos nerealizavo Seydina Keita.

Po pertraukos „Panevėžys“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir pelnė du įvarčius. 66-ąją minutę Airido Mickevičiaus atmuštą kamuolį į vartus pasiuntė vėl žybtelėjęs Noelis Mbo, po 3 minučių taikliai pažeme iš už baudos aikštelės mušė A. Smithas.

Dainaviečiai pirmą smūgį į vartų plotą atliko susitikimo pabaigoje, kai galva kamuolį pasiekė Oskaras Lukošiūnas, oponentų gretose savo laimę pabandė Ernestas Veliulis.

Po dar vieno laimėjimo „Panevėžys“ turi 62 taškus bei 6 taškais lenkia maču daugiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“, dainaviečiai su 26 taškais rikiuojasi septinti.