Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
2023-08-04 | 25 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 500

Pirmą pergalę šią vasarą „Optibet A lygoje“ pasiekė dėl išlikimo kovojanti Marijampolės „Sūduva“.

Dovydo Lastausko treniruojama komanda 25-ojo turo mače namuose 2:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus. Dainavietis Artiomas Baftalovskis smūgiu pažeme privertė padirbėti Giedrių Zenkevičių, savo ruožtu, Airidas Mickevičius susitvarkė su Juno Suzuki baudos smūgiu.

Po pertraukos „Dainava“ sužaidė gerą 15 minučių atkarpą, jos metu surengė ne vieną pavojingą ataką. 48-ąją minutę A. Baftalovskio spirtas kamuolys atsimušė į skersinį.

Atsilaikę sūduviečiai 68-ąją minutę išsiveržė į priekį, po Ibrahimo Olaosebikano perdavimo po keitimo aikštėje pasirodęs Oyinlola Kayode įmušė savo trečią įvartį šiame sezone.

Alytaus komanda lemiamo šturmo nesurengė, kitoje aikštės pusėje O. Kayode bėgo į kontratakas. Viename epizode puikiai sužaidė A. Mickevičius, bet penktą pridėto laiko minutę legionierius iš Nigerijos įformino dublį.

„Sūduva“ su 22 taškais rikiuojasi aštunta, 4 taškais daugiau turintis Alytaus klubas žengia šeštas.