11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2023-07-09 | 21 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 850

Reikšmingu laimėjimu „Optibet A lygoje“ džiaugėsi laipteliu aukščiau turnyro lentelėje pakilusi Gargždų „Banga“.

21-ojo turo dvikovoje svečiuose gargždiškiai 1:0 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje pavojingų epizodų sukurta nebuvo. Svečiai kėlė nemažai kampinių, sykį po Airido Mickevičiaus neužtikrinto žaidimo kamuolį į vartus bandė nukreipti Robertas Vėževičius.

Po pertraukos aštrių atakų skaičiumi abi ekipos taip pat neišsiskyrė. Mantas Bertašius atmušė kamuolį, kai Denysas Taraduda smūgiavo galva, gargždiškiai atliko vieną kitą bandymą iš toli.

Būtent komandos debiutantas Ze Eduardo iššovė iš tolimos distancijos ir A. Mickevičius buvo priverstas apsiginti. Iš karto po šios situacijos buvo pakeltas kampinis – trečią pridėto laiko minutę Ričardas Šveikauskas mušė galva ir Gustas Zabita nukreipė kamuolį į savo vartus.

Šis laimėjimas leido „Bangai“ su 22 taškais pakilti į 6-ąją vietą, tiek pat taškų turintys dainaviečiai įsitaisę laipteliu žemiau.