11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2023-07-08 | 21 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 800

„Optibet A lygoje“ geriausią šio sezono seriją tęsia Kauno rajono „Hegelmann“ komanda.

21-ajame ture mėlynai balti įrodė savo pranašumą svečiuose dvikovoje prieš Telšių „Džiugą“ – 2:1 (0:0).

Pakiliai namuose žaidžiantys džiugiečiai galėjo išsiveržti į priekį mačo pradžioje. Airesas Sousa susikūrė gerą progą smūgiui, tačiau portugalo bandymą atrėmė Tomas Švedkauskas. Dar geresnį šansą turėjo Filipas Dangubičius – nuo jo smūgio apsigynė Marius Paukštė.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hegelmann“ ekipa pelnė pirmą įvartį. 49-ąją minutę po pakelto kampinio F. Dangubičius galva pamušė kamuolį link Giedriaus Matulevičiaus, kuris taikliai mušė iš arti.

Vis dėlto šeimininkų atkaklumas davė naudos 83-iąją minutę – Lukas Ankudinovas atliko smūgį į vartus ir kamuolys po rikošeto atsidūrė vartuose. Tiesa, po minutės Patrickas Popescu pasinaudojo M. Paukštės klaida ir tolimu šūviu pasiuntė kamuolį į vartus.

Mačo pabaigoje svečių vartininkui T. Švedkauskui teko atremti du pavojingus oponentų smūgius.

Trečią pergalę iš eilės iškovoję mėlynai balti su 31 tašku yra ketvirti, 14 taškų turintys džiugiečiai rikiuojasi turnyro lentelės apačioje.