Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-06-30 | 20 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 450

„Optibet A lygos“ lyderis „Panevėžys“ ir toliau skina laimėjimus – iškovota penkta pergalė iš eilės.

20-ojo turo starte Aukštaitijos sostinės ekipa 1:0 (1:0) nugalėjo 10-ąją nesėkmę patyrusius Vilniaus „Riterius“.

Jau pirmosios atakos metu „Riteriai“ išsiskyrė smūgiu į vartų plotą, tačiau tai buvo retas kiek aštresnis epizodas iki pertraukos prie Vytauto Černiausko ginamų vartų.

12-ąją minutę iš geros padėties pro šalį smūgiavo Ariagneris Smithas, savo ruožtu, antroje kėlinio pusėje perimta iniciatyva virto pirmuoju įvarčiu. A. Smitho perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Pijus Širvys 36-ąją minutę taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

50-ąją minutę „Panevėžys“ liko dešimtiese – dėl antros geltonos kortelės iš aikštės buvo pašalintas P. Širvys. „Riteriai“ akivaizdžiai perėmė kamuolio kontrolę, šeimininkai atsakė kontratakomis, poros iš jų metų po keitimo aikštėje pasirodęs Artemas Ščedras smūgiavo pavojingai į Armantą Vitkauską.

Sostinės ekipa turėjo iniciatyvą, tačiau itin grėsmingų epizodų nesukūrė.

Po dar vienos pergalės „Panevėžys“ pirmauja su 49 taškais, 14 taškų turintys „Riteriai“ žengia devinti.