2022-09-11 | 27 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 150

Sekmadienį „Optibet A lygoje“ sužaistos dar vienerios 27 turo rungtynės. Lentelės kaimynų akistatoje Vilniaus „Riteriai“ ir Kauno raj. „Hegelmann“ sužaidė lygiosiomis 0:0.

Jau pirmą minutę „Hegelmann“ buvo labai arti įvarčio. Greitoje atakoje Augustino Klimavičiaus smūgį atrėmė vartininkas Armantas Vitkauskas, o netrukus savo komandą pasiaukojančiai išgelbėjo Akseli Kalermo.

Vėliau varžovų vartams pradėjo grasinti ir „Riteriai“. Valdemaras Borovskis patogioje pozicijoje sulaukė perdavimo baudos aikštelėje, bet progą iššvaistė nesėkmingu smūgiu galva. Savo vartus puikiai saugojo ir kauniečių vartininkas Ignas Plūkas. Viename ryškiausių epizodų jis „ištraukė“ galingą Dejano Miličevičiaus šūvį į apatinį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje ir vėl aktyviai startavo „Hegelmann“. Pavojingai į vartus smūgiavo Alexas Souza, o Thompsonas Gavi turėjo puikią galimybę baudos aikštelėje, bet nieko netrukdomas smūgiavo virš vartų.

Andriaus Skerlos auklėtiniai antrajame kėlinyje dominavo aikštėje, o vilniečiams sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį bei sukurti pavojingų epizodų. Iki susitikimo pabaigos komandos nesugebėjo pralaužti ledų paskutinėje atakos fazėje – užfiksuotos lygiosios.

„Hegelmann“ (50 tšk.) toliau rikiuojasi antras, o „Riteriai“ (48 tšk.) pakilo į trečią vietą.