2022-08-27 | 24 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 150

Antroje sezono pusėje pralaimėjimo kartėlį pamirštanti Marijampolės „Sūduva“ dar sykį nugalėjo „Optibet A lygoje“.

Miguelio Moreiros treniruojama komanda svečiuose buvo atsipalaidavusi, tačiau 24-ojo turo mače galiausiai įveikė „Jonavą“ – 2:0 (2:0).

Pirmame kėlinyje svečiai neužtruko išsiveržti į priekį. 7-ąją minutę po Danilo Kondrakovo perdavimo Kule Mbombo pabėgo nuo varžovo ir nuginklavo Lietuvos čempionate debiutavusį vartininką iš Ukrainos Artiomą Fastovą.

„Jonava“ po praleisto įvarčio suaktyvėjo ir sykį buvo arti tikslo, kai Juanas Jorrinas smūgiu iš tolimos distancijos sukirto kamuolį į skersinį. Visgi 37-ąją minutę sūduviečiai padvigubino pranašumą, kai standartinės padėties metu smūgiu galva pasižymėjo K. Mbombo.

Puolėjas iš Kongo Demokratinės Respublikos pelnė jau 11-ąjį įvartį ir susilygino su Vilniaus „Žalgirio“ brazilu Renanu Oliveira.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Sūduva“ sumažino apsukas, tad jonaviečiai vis dažniau pradėjo grasinti svečiams. Kėlinio viduryje Tomas Švedkauskas atrėmė J. Jorrino, Richardo Rodriguezo ir Tado Eliošiaus labai pavojingus smūgius, savo ruožtu, Artiomas Radčenka mušė virš vartų.

Sūduviečiai atsakė Olivier Rommenso bei Lino Zingerto atakomis, o paskutinėmis mačo akimirkomis T. Švedkauskas įprasmino savo puikų pasirodymą sugaudamas Luko Čepkausko spirtą kamuolį.