2022-06-18 | 15 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 1000

Į pagrindinį miesto stadioną sugrįžęs Telšių „Džiugas“ sužaidė rezultatyvesnį mačą, tad naujojo stratego Joao Prateso debiutas buvo paženklintas lygiosiomis.

„Optibet A lygos“ 15-ojo turo mače Žemaitijos komanda akistatoje su Marijampolės „Sūduva“ pasidalino po tašką – 2:2 (1:1).

Svečiai atidavė kamuolio kontrolę šeimininkams, tačiau pastarieji aštriais epizodais neišsiskyrė. Pirmoji pavojingai atakavo „Sūduva“ – po Vaido Slavicko perdavimo Levanas Mačarašvilis pavojingai smūgiavo galva, priversdamas Vincentą Šarkauską rodyti meistriškumą.

26-ąją minutę „Džiugas“ suklydo aikštės viduryje ir varžovai surengė greitą išpuolį. Jevgenas Protasovas surado prie baudos aikštelės buvusį Kule Mbombo, kuris taikliu smūgiu iš maždaug 16 metrų išvedė komandą į priekį.

Vis dėlto sūduviečiai ilgai pranašumu nesidžiaugė: po 11 minučių Jorge Eduardo atliko perdavimą iš dešiniojo krašto link Ivo Brazo – portugalas smūgiu iš arti atstatė pusiausvyrą. Maža to, antrame kėlinyje I. Brazas mušė galva ir kamuolys atsimušė į skersinį.

Tiesa, „Džiugas“ po šio epizodo neužtruko išsiveržti į priekį. J. Eduardo vėl ieškojo komandos draugų baudos aikštelėje, kur galiausiai 57-ąją minutę nuo V. Slavicko atšokęs kamuolys atsidūrė vartuose.

Telšių ekipa galėjo pasižymėti ir trečią kartą, tačiau po keitimo aikštėje pasirodęs Periclesas neišnaudojo dviejų puikių šansų. Už tai džiugiečiai buvo nubausti – 83-iąją minutę Saido Hamuličiaus spirtas kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Luko Ankudinovo ranką, tad teisėjo skirtą baudinį realizavo K. Mbombo.

Legionierius iš Kongo Demokratinės Respublikos įmušė penktą įvartį šiemet ir susilygino su kitais rezultatyviausiais čempionato žaidėjais.

Šeštą kartą lygiosiomis sužaidę džiugiečiai su 9 taškais rikiuojasi devinti, savo ruožtu, 24 taškus turinti „Sūduva“ žengia penkta.