2022-05-03 | 12 turas | „Žemynos“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 440

Antradienio „Optibet A lygos“ kovas papuošė čempionato lyderių akistata. 12-ajame ture „Panevėžys“ namuose lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė su Kauno raj. „Hegelmann“.

Pirmajame kėlinyje vyravo kieta kova – abi komandos nebuvo nusiteikusios atiduoti iniciatyvos. „Panevėžio“ gretose neblogą Igno Kružiko smūgį atrėmė Ignas Plūkas, o kitame aikštės gale Rafaelis Broetto neutralizavo kilusį pavojų po grėsmingo Hugo Figueredo perdavimo.

Kėliniui einant į pabaigą „Hegelmann“ dar kartą pademonstravo, kodėl jie yra pavojingi kampinio situacijose. Prie tolimojo virpsto su dviem varžovais susitvarkęs Vilius Armanavičius atmetė kamuolį Lazarui Sajčičiui, o šis 37 minutę nukreipė kamuolį į vartus.

Po pertraukos panevėžiečiai sustiprino pajėgas puolime ir įmušė išlyginamąjį įvartį. 56 minutę po pakelto kampinio kamuolys nukrito Rokui Stanulevičiui po kojomis, o šis galingu smūgiu pažeme nuginklavo vartininką.

Iniciatyvą perėmęs „Panevėžys“ spaudė varžovus ir siekė išsiveržti į priekį. Visgi šios pastangos dažnai atsimušė į gerą I. Plūko žaidimą, vartininkas sėkmingai atrėmė pavojingus Ariagnerio Smitho ir Wandersono Melo smūgius.

Iki rungtynių pabaigos abi komandos dar pabandė surasti galimybių įmušti pergalingą įvartį, bet dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

„Panevėžys“ (27 tšk.) po turo išliks pirmoje vietoje, o „Hegelmann“ (25 tšk.) bent laikinai išliks antroje pozicijoje.