2022-04-16 | 8 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 220

Šeštadienį „Optibet A lygoje“ sužaistos dar vienerios 8-ojo turo rungtynės. Kauno rajono „Hegelmann“ ir Vilniaus „Riteriai“ apsikeitė įvarčiais ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Rungtynių pradžioje „Riteriai“ aktyviai atakavo šeimininkų vartus. Jau 5 minutę puikią galimybę turėjo Plamenas Dimovas, kuris baudos aikštelėje iš arti galva smūgiavo į vartus, bet vartininkas Ignas Plūkas blokavo smūgį.

Dar po poros minučių neįtikėtinos progos neišnaudojo ir Valdemaras Borovskis. Prie vartų linijos perdavimo iš Artūro Dolžnikovo sulaukęs veteranas pasiuntė kamuolį virš vartų.

Vilniečiai daugiau kontroliavo kamuolį ir dažnai kėlė kampinius prie „Hegelmann“ vartų. Kėlinio pabaigoje svečiai įprasmino tai įvarčiu – Gytis Paulauskas atliko reidą nuo aikštės vidurio ir baudos aikštelėje nuginklavo vartininką.

Antrajame kėlinyje kauniečiams pavyko sugriauti kokybiškai žaidusią „Riterių“ gynybos liniją. 60 minutę Armantas Vitkauskas nesėkmingai iškumščiavo kamuolį, o po Salifo Cisse perdavimo pasižymėjo Lazaras Sajčičius.

Po dešimties minučių dvi puikias galimybės turėjo „Hegelmann“. Pirmoje situacijoje A. Vitkauskas su Aleksandru Levšinu blokavo į baudos aikštelę prasmukusio Thompsono Gavi smūgį, o netrukus Alexas Souza iš kelių metrų nesugebėjo pataikyti kamuolio į vartus.

Abi komandos dar bandė ieškoti galimybių pelnyti pergalingą įvartį, bet dvikova baigėsi lygiosiomis. „Hegelmann“ (17 tšk.) bent laikinai susilygino taškais su pirmaujančiu „Panevėžiu“, o „Riteriai“ (14 tšk.) sutvirtino ketvirtą vietą.