2018-05-23 | 15 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovai: 250

„Trakų“ komanda toliau neatranda savojo žaidimo. Trečiadienį A lygos 15 turo rungtynėse riteriai LFF stadione 1:2 pralaimėjo Klaipėdos „Atlanto“ ekipai.

Abi komandos aktyviais išpuoliais pradėjo šias rungtynes ir vartininkams teko raminti saviškių entuziazmą. Vis tik aktyviau atakavęs „Atlantas“ gana greitai pelnė įvartį. 12 minutę po Roko Filipavičiaus smūgio kamuolys kliudė trakiškių gynėją Justiną Januševskį, ir pakeitęs kamuolio skriejimo kryptį, įlėkė į vartus.

„Trakams“ po šio nokdauno prireikė laiko atsitiesti. Arti išlyginamojo įvarčio šeimininkai buvo pirmo kėlinio viduryje. Tuomet po kampinio Jevgenijaus Osipovo galva muštą kamuolį paskutinę akmirką virš skersinio nukreipė vartininkas Pavelas Doroševas.

33 minutę „Atlanto“ brazilas Leandro Da Silva veikiausiai ir pats nesuprato, kaip iš puikios padėties neįmušė įvarčio. Brazilas gavo perdavimą iš Donato Kazlausko laisvas prieš pat vartus, tačiau L. Da Silvos smūgį sugebėjo sugauti vartininkas Tomas Švedkauskas.

Blankokai pirmame kėlinyje atrodę „Trakai“ po pertraukos ėmėsi permainų ekipos sudėtyje. Laikinasis trakiškių treneris Virmantas Lemežis vietoje Deivido Česnauskio į kovą metė Svajūną Čyžą, kuris šeimininkų atakoms kurį laiką suteikė aštrumo ir sulaukdavo daug perdavimų.

Visgi netrukus į žaidimą teko įsitraukti Trakų komandos vartininkui T. Švedkauskui, kuris turėjo atremti tolimą bei pavojingą Domanto Šimkaus bandymą, po to dar kelis sykius gelbėti savo ekipą. Patys „Trakai“, nors ir privalėjo lyginti rezultatą, puolime atrodė nykokai.

O svečiai 84 minutę įtvirtino savo pranašumą, kai po Domanto Šimkaus perdavimo į atakos smaigalį išvestas Edvinas Baniulis pergudravo T. Švedkauską. „Trakai“ į tai atsakė Dinijaro Biljaletdinovo įvarčiu priešpaskutinę minutę, bet pralaimėjo rungtynes rezultatu 1:2.