1 turas / Kov 06 , Vilnius
1 turas / Kov 07 , Marijampolė
1 turas / Kov 08 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Vilnius
2 turas / Geg 30 , Gargždai
2 turas / Bir 01 , Marijampolė
3 turas / Bir 06 13:00 , Kaunas
3 turas / Bir 06 17:00 , Panevėžys
3 turas / Bir 07 17:00 , Vilnius
4 turas / Bir 13 13:00 , Kaunas
4 turas / Bir 13 17:00 , Gargždai
4 turas / Bir 14 17:00 , Vilnius
5 turas / Bir 19 19:00 , Vilnius
5 turas / Bir 20 17:00 , Gargždai
2018-02-24 | 1 turas | Sportima | Teisėjas: Gediminas Mažeika | Žiūrovų: 1000
Nors šiemet Klaipėdos „Atlantui“ buvo pranašaujamas sudėtingas sezonas A lygoje, klaipėdiečiai jau pirmose rungtynėse į savo sąskaitą įsirašė tris taškus, kai išvykoje 1:0 nugalėjo praėjusio sezono bronzos medalininkus „Trakus“.
 
Klaipėdos ekipa rungtynes pradėjo aktyviau, bet po to ėmė ryškėti trakiškių pranašumas. 13 minutę Svajūno Čyžo smūgį galvą virš skersinio nukreipė naujasis „Atlanto“ vartininkas iš Latvijos Pavelas Doroševas. Po kelių minučių atakos smaigalyje atsidūrė Dinijaras Biljaletdinovas, tačiau „Atlanto“ gynėjai apsigynė nuo ruso.
 
27 minutę galimybę turėjo kitas Trakų komandos legionierius ukrainietis Michailas Šyška, bet pasižymėti jam sutrukdė smūgį blokavęs „Atlanto“ kroatas Juro Pejičius.
 
Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, o po pertraukos trakiškiai toliau žaidė pranašiau. Matydamas tai, „Atlanto“ treneris Algimantas Briaunys į aikštę vieną po kito metė du naujokus – kroatą Vice Kendešą bei turkų kilmės belgą Anilą Kocą.
 
Pastarasis 61 minutę pabandė smūgiuoti iš toli, bet kamuolį atrėmė „Trakų“ vartininkas Timofejus Šeremeta.
 
Vėliau du kartus sublizgėjo „Atlanto“ vartų sargas P. Doroševas. Latvis išgelbėjo savo komandą nuo pavojingų Roko Gedmino ir Modesto Vorobjovo smūgių.
 
Po to jau klaipėdiečiai atakavo pavojingai – 78 minutę po Domanto Šimkaus tolimo smūgio padirbėti turėjo T. Šeremeta.
 
D. Šimkus galiausiai prisitaikė 85 minutę. 22-ejų klaipėdiečių saugas tolimu įspūdingu šūviu išvedė savo komandą į priekį.
 
Per likusį rungtynių laiką „Trakų“ futbolininkų bandymai lyginti rezultatą jiems naudos neatnešė. „Atlantas“ atsilaikė ir iškovojo pirmąją pergalę sezone.
 
„Trakų“ treneris Olegas Vasilenka: „Šį kartą nesisekė išnaudoti savo susikurtų progų. O kai tai nepavyksta, būname priversti keisti žaidimą. Turime tobulėti ne tik realizacijos srityje, bet ir kituose žaidimo komponentuose. Teigiamo galiu įžvelgti nebent tai, kad pavyko ilgiau kontroliuoti kamuolį ir turėti iniciatyvą.“
 
„Atlanto“ treneris Algimantas Briaunys: „Tokios rungtynės kainuoja bemieges naktis, bet dėl to verta stengtis žaidžiant futbolą. Esu patenkintas komandos naujokais – nežinojome jų tikrojo potencialo, bet maloniai nustebino. Šiandien pergalė lėmė tvirtas komandos charakteris ir vidinė dvasia. Buvome gerai pasiruošę ir atidavėme visas jėgas.“
Justinas Marazas
(Svajūnas Čyžas)
44'
Pirmojo kėlinio pabaiga
55'
Anil Koč
(Marius Papšys)
56'
Vice Kendeš
(Tadas Labukas)
71'
Rokas Filipavičius
(Donatas Kazlauskas)
Michail Šyška
74'
Klaidas Janonis
(Modestas Vorobjovas)
80'
Klaidas Janonis
85'
85'
Domantas Šimkus
86'
Donatas Kazlauskas
90' +2
Juro Pejič
Rungtynių pabaiga