2018-09-26 | 26 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 550

Pastaruoju metu A lygoje ne itin užtikrintai atrodanti Marijampolės „Sūduvos“ komanda trečiadienio vakarą namie neįveikė „Trakų“ ekipos. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.

Mačas prasidėjo aktyviais sūduviečių išpuoliais, bet ypatingo pavojaus Tomo Švedkausko ginamiems vartams jie nekėlė. Sužaidus pusę valandos, „Sūduvos“ futbolininkai per trumpą atkarpą prie varžovų vartų kėlė net tris kampinius. Vis tik ir iš šių standartinių padėčių šeimininkai jokios naudos nepešė.

Dažnai atakuodami čempionai patys vos nepraleido įvarčio. „Trakų“ komandos saugas Modestas Vorobjovas netoli baudos aikštelės perėmė kamuolį ir perdavė Vadimui Manzonui, tačiau ruso smūgis skriejo greta virpsto.

Aktyvios „Sūduvos“ atakos tęsėsi ir po pertraukos. 56 minutę kamuolį baudos aikštelėje priėmęs Guilherme Finkleris smūgiavo apsisukdamas, o jo bandymą pasižymėti blokavo gynėjas Justinas Januševskis.

Tuo metu „Trakų“ futbolininkai savo galimybių ieškojo kontratakose ir po standartinių padėčių, neleisdami šeimininkų gynėjams atsipalaiduoti.

Nulemti rungtynių baigtį galėjo „Sūduvos“ čilietis Gersonas Acevedo, bet 85 minutę jis dėkingoje situacijoje nepataikė į vartus. „Trakai“ atsakė pavojingu Justino Marazo smūgiu šalia virpsto.

Rungtynės baigėsi be įvarčių, o tai reiškia, kad po šių lygiųjų „Sūduva“ čempionato lyderio poziciją užleidžia Vilniaus „Žalgiriui“, turinčiam geresnį tarpusavio dvikovų santykį. „Trakai“ lieka ketvirti, bet nuo aukščiau esančio Kauno „Stumbro“ juos skiria tik taškas.