2018-05-02 | 11 turas | Palangos m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 200

Čempionato debiutantei „Palangos“ ekipai pirmasis mačas namų stadione įsimins ilgam. 11-ajame Lietuvos futbolo A lygos ture palangiškiai namuose 1:0 (1:0) įveikė „Trakus“, prieš tai iškovojusius tris pergales iš eilės.

Praėjusio sezono bronzą susižėrusiems „riteriams“ Valdo Trakio kariauna dar kartą smogė mačo pradžioje. Kaip ir 4-ajame ture, taip ir dabar „Palanga“ pirmą įvartį į varžovų vartus pelnė 6-ąją minutę.

Po tolimo Waly Dioufo perdavimo kamuolį toliau nuo savo vartų atmušė „Trakų“ gynėjas, tačiau vartininkas Timofejus Šeremeta buvo palikęs savo poziciją. Tą pastebėjęs Brice‘as Goupy nedelsdamas smūgiavo bei pelnė pirmą savo įvartį atstovaudamas „Palangai“.

Tuo šeimininkų išpuoliai nesibaigė: tolimu smūgiu Gvidas Juška privertė paplušėti T. Šeremetą, kiek vėliau nuo poros itin aštrių Simono Urbio išpuolių teko gintis tiek „Trakų“ vartininkui, tiek gynėjams. Svečiai taip pat mačo pradžioje turėjo dėkingą progą, tačiau Roko Gedmino smūgis buvo efektingai blokuotas.

Antrame kėlinyje „Palangos“ išpuoliai taip pat buvo labai pavojingi. Sigitas Urbys iš itin dėkingos situacijos nepataikė į vartų plotą, o Donatas Konikas galva mušė tiesiai į T. Šeremetą.

Visgi per paskutines 20 minučių palangiškiams teko kaip reikiant susispiesti savo aikštės pusėje bei baudos aikštelėje. Ir šį kartą „Palangai“ šyptelėjo sėkmė – jai pavyko atsimušti nuo visų „Trakų“ išpuolių.

Diniaro Bilialetdinovo iš toli smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, kitos atakos metu pakartotinį po keitimo aikštėje pasirodžiusio Justino Marazo smūgį atmušė ant vartų linijos buvęs W. Dioufas. Vienos iš paskutinių atakų metu D. Bilialetdinovas galėjo išplėšti lygiąsias, tačiau jo smūgį atrėmė trečia kartą „sausus“ vartus išsaugojęs vartininkas Antonas Cvetkovas.

„Palanga“ iškovojo trečią pergalę šį sezoną ir su 12 taškų pakilo į penktą turnyro lentelės vietą.