2018-06-14 | 16 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovai: 150

Praėjusio sezono bronzos laimėtojams „Trakų“ futbolininkams nepavyko po rinktinių pertraukos iškovoti reikalingos pergalės. „Riteriai“ išvykoje 16-ojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynėse rezultatu 1:1 (1:0) sužaidė su „Kauno Žalgiriu“.

Pirmos 30 susitikimo minučių buvo išties vangios. Abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir rimčiau varžovų vartams pagrasinti nesugebėjo.

Per paskutines 15 pirmo kėlinio minučių „Trakai“ sužaidė sėkmingesnę atkarpą, kurios dėka išsiveržė į priekį. Etienne‘as tolimu ir pavojingu smūgiu privertė padirbėti Deividą Mikelionį, virš vartų mušė Deividas Česnauskis, o 44-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Justinas Marazas įmušė gražų įvartį iš maždaug 18 metrų.

Tai buvo penktasis 18-mečio futbolininko įvartis šiame sezone.

Vis dėlto „Trakams“ ilgam išlaikyti turėto pranašumo nepavyko. 48-ąją minutę Pijus Širvys galva numetė kamuolį link Edvino Kloniūno, kuris jį atitvėrė nuo Jevgenijaus Osipovo ir galingu smūgiu vienu lietimu pasiuntė į tolimąjį vartų kampą.

Per likusį rungtynių laiką svečiai buvo aktyvesni, tačiau kauniečiai dažnai slopindavo „Trakų“ išpuolius, kai sėkmingai paspausdavo varžovus jų pačių aikštės pusėje.

Neblogą galimybę pelnyti antrą įvartį turėjo Diniaras Bilialetdinovas, tačiau patyręs rusas vienu lietimu iš dėkingos situacijos mušė virš vartų.

Rungtynių pabaigoje šeimininkai atsilaikė: Svajūnas Čyžas pažeme mušė tiesiai į D. Mikelionį, o Modestas Vorobjovas galingu baudos smūgiu sudrebino vartų virpstą.

Be to, šiose rungtynėse buvo atliktas neįprastas keitimas. 90-ąją minutę vietoje 40-mečio Igno Deduros į aikštę žengė jo 16-metis sūnus Matas.

„Riteriams“ tai buvo šeštosios lygiosios šiame sezone ir 24 iškovotas taškas, savo ruožtu, „Kauno Žalgiris“ su 15 taškų žengia septintoje pozicijoje.