Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 17:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Rug 22 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
2024-08-17 | 36 turas Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 400

Atkeltose „TOPsport A lygos“ 36-ojo turo rungtynėse ginklus Suvalkijoje surėmė Marijampolės „Sūduva“ bei „Kauno Žalgiris“. Nors svečiai pirmavo, po Viliaus Armanavičiaus antrosios geltonos kortelės marijampoliečiai rezultatą išlygino – dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:0).

Pirmoje kėlinio pusėje ekipos apsikeitė pavojingais momentais – stiprų Artemo Fiodorovo smūgį bei Tautvydo Burdzilausko šūvį sustabdė Deividas Mikelionis, Giedrius Zenkevičius apsigynė nuo V. Armanavičiaus bandymo.

39-ąją minutę netikėto kamuolio baudos aikštelėje sulaukė Artūras Dolžnikovas, visgi, pastarasis, iš gan sunkios situacijos, uždirbo tik kampinį. Už kelių minučių iš tolimos distancijos šalia vartų smūgiavo Igoris Maksimovičius, Gratas Sirgėdas atsakė tuo pačiu.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje baudos aikštelėje prasižengė T. Burdzilauskas, prie 11 metrų atžymos stojęs V. Armanavičius buvo taiklus.

77-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo V. Armanavičius, o vos po minutės rezultatas tapo lygus – po Roko Filipavičiaus pakelto kampinio visiškai laisvas likęs Dariušas Stankevičius kamuolį pasiuntė į artimąjį vartų kampą. Susitikimo pabaigoje Klavas Kramenas smūgiavo galva, visgi, kamuolys leidosi ant vartų.

Po šio mačo kauniečiai su 45 taškais tvirtai laikosi 3-ioje turnyro lentelės pozicijoje, marijampoliečiai – savo sąskaitoje turi 24 taškus bei rikiuojasi aštunti.