Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
2024-10-05 | 32 turas „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 150

32-ajame „TOPsport A lygos“ ture ginklus surėmė „Kauno Žalgiris“ bei „Panevėžys“. Blankiai puolime rungtyniavusios ekipos įvarčiais neišsiskyrė – dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

Pirmojo kėlinio pradžioje pavojingai už kamuolio kabinosi Oyinlola Kayode, bet Vytautas Černiauskas šioje situacijoje buvo greitesnis. Kiek vėliau kamuolys nuo Aldayro Hernandezo prariedėjo visiškai šalia vartų, o Viliaus Armanavičiaus bandymą sustabdė varžovų vartų sargas. Savo šansą pasižymėti po Lucaso de Vegos perdavimo turėjo ir Linas Klimavičius.

62-ąją minutę Cheikhou Diengas sukontroliavo kamuolį ir rado būdą kaip jį pasiųsti link Pavle Radunovičiaus, pastarojo smūgį sustabdė Deividas Mikelionis. Vartininkas darbo turėjo ir kiek vėliau, kai po Roberto Mazano perdavimo itin pavojingai atakavo Domantas Vaičekauskas.

Aminas Benchaibas auksinę progą turėjo vos prasidėjus pridėtam teisėjo laikui – futbolininkas suklaidino varžovų vartų sargą, tačiau kamuolys vartų tinklą skrodė iš išorinės pusės.

Sužaidus 32-ojo „TOPsport A lygos“ turo rungtynes kauniečiai su 53 taškais toliau rikiuojasi 3-ioje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu, panevėžiečiai sąskaitoje turi 33 taškus ir, bent jau laikinai, pakilo iki 6-osios vietos.