Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
2024-09-22 | 31 turas LFF stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 1147

Centrinėse 31-ojo turo „TOPsport A lygos“ rungtynėse sirgaliai intrigos neišvydo. „Žalgirių“ derbyje nuo pat mačo pradžios dominavo vilniečiai ir šventė pergalę rezultatu 5:0 (4:0).

Susitikimas sostinėje prasidėjo užsitęsusia VAR peržiūra, po kurios buvo paskirtas baudinys į kauniečių vartus. Užtikrintai smūgiavęs Liviu Antalis nuginklavo Deividą Mikelionį ir išvedė vilniečius į priekį.

Po praleisto įvarčio kauniečiai nesutriko ir patys susikūrė progą, bet Viliaus Armanavičiaus perdavimo sulaukęs Fedoras Černychas į vartų stačiakampį nepataikė.

24-ąją minutę Yukiyoshi Karashimos perdavimo sulaukęs puolėjas Nikola Petkovičius persvarą padvigubino.

Per arbitro kompensuotą pirmojo kėlinio laiką buvo pradėtas kauniečių triuškinimas – Joelis Bopesu juvelyriniu perdavimu surado N. Petkovičių kuris pelnė dublį. Tai dar nebuvo pabaiga – Paulius Golubickas suklaidino keletą varžovų ir labai tiksliu smūgiu nuo virpsto rezultatą pavertė į 4:0.

Prieš pat pertrauką progą turėjo ir kauniečiai, bet Oyinlola Kayode pažeme smūgiavo visai šalia tolimojo vartų virpsto.

Keturių įvarčių vilniečiams buvo negana. 74-ąją minutę nuo 11 metrų žymos dar vieną tikslų smūgį komandai padovanojo neseniai šeimos pagausėjimo sulaukęs Ovidijus Verbickas.

Košmarą sostinėje išgyvenę kauniečiai su 52 taškais žengia trečioje turnyro lentelės vietoje, o Vilniaus „Žalgiris“ turi 64 taškus ir artėja link titulo.