Tiesiogiai 25 turas / Rug 26 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
2024-09-21 | 31 turas Širvintų miesto stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 420

„TOPsport A lygoje“ autsaiderio etiketės siekia atsikratyti antrą pergalę iš eilės iškovojęs Vilniaus rajono „TransINVEST“ klubas. Čempionato debiutantai 31-ajame ture namuose 2:0 (1:0) įveikė FA „Šiauliai“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje kamuolį ilgiau kontroliavo svečiai, tačiau sukūrė tik vieną grėsmingesnę progą, kai pro šalį pažeme mušė Deividas Dovydaitis. Kitoje aikštės pusėje panašiu epizodu atsakė Ignas Kaškelevičius.

Pastarasis „TransINVEST“ ekipos žaidėjas išprovokavo Danieliaus Jarašiaus pražangą baudos aikštelėje – uždirbtą baudinį antrą pridėto laiko minutę realizavo Ryonosuke Ohori.

Po pertraukos tas pats japonas džiaugėsi dubliu. Chidera Henry Nwoga 59-ąją minutę perėmė kamuolį iš varžovo bei atliko rezultatyvų perdavimą R. Ohori, kuris taikliai smūgiavo vienu lietimu. Antrojo kėlinio viduryje šiauliečiai atliko pirmą smūgį į vartų plotą, tačiau savo vietoje buvo Stefanas Čupičius.

Svečių galimybės pakovoti bent dėl taško visiškai nuslopo 76-ąją minutę, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydęs D. Jarašius buvo pašalintas. Per likusį laiką komandos pavojingais epizodais sirgalių nepalepino.

Po šio laimėjimo debiutantai su 32 taškais pakilo į 7-ąją vietą, tašku daugiau turintys šiauliečiai rikiuojasi penkti.