Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 16:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 34 turas / Spa 27 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 13:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Raudondvaris
2024-08-24 | 28 turas Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 475

„TOPsport A lygoje“ nutrūko beveik tris sezonus besitęsusi serija – Gargždų „Banga“ pirmą kartą, dvyliktuoju bandymu, nugalėjo FA „Šiauliai“. 28-ojo turo mače namuose gargždiškiai nugalėjo net 4:1 (3:1).

Dvikova prasidėjo labai aktyviai, komandos apsikeitė progomis. 12-ąją minutę Maksimas Andrejevas prasiveržė arčiau vartų ir atrado Valdą Paulauską, kuris iš maždaug 16 metrų nukreipė kamuolį į vartus. Netrukus svečiai galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau Valdas Antužis išmušė į tuščius vartus skriejantį kamuolį.

V. Paulauskas grasino ne vienos grėsmingos kontratakos metu, visgi, 24-ąją minutę „Banga“ atliko dar vieną rezultatyvų išpuolį – pasižymėjo Cesinha. Saulės miesto atstovai rezultatą sušvelnino po 10 minučių, kai po Davio Ikaunieko perdavimo pasižymėjo Deividas Šešplaukis.

Vis dėlto V. Paulauskas tęsė savo šou ir toliau. 40-ąją minutę palangiškis puikiai susitvarkė su tolimu perdavimu ir pelnė gražų įvartį.

„Banga“ antrame kėlinyje kontroliavo situaciją ir dar labiau padidino savo pranašumą. 75-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Robertas Vėževičius taikliai mušė pažeme.

Gargždiškiai su 37 taškais tvirčiau jaučiasi 4-oje vietoje, Saulės miesto komanda turi 30 taškų ir rikiuojasi šešta.