Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 20 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 10 turas / Spa 22 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 25 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 34 turas / Spa 26 14:00 , Širvintos
2024-08-03 | 25 turas Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 800

„TOPsport A lygoje“ penktą pergalę iš eilės iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. 25-ajame ture svečiuose žaidę mėlynai balti 1:0 (0:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“.

Per pirmas 45 minutes grėsmingiau atakavo šeimininkai. Arijus Bražinskas gelbėjo komandą nuo Davoro Rakičiaus prasiveržimo bei pavojingo Stanislavo Sorokino smūgio.

Antrame kėlinyje apie save vėl priminė puikiai pastarosiomis savaitėmis žaidžiantis Artemas Ščedras. 49-ąją minutę legionierius iš Ukrainos pasižymėjo nepriekaištingu tolimu smūgiu.

Kiek vėliau persvarą galėjo dar labiau padidinti Matas Vareika, kurio spirtas kamuolys atsimušė į virpstą.

Kauno rajono komanda su 48 taškais visiškai priartėjo prie Vilniaus „Žalgirio“ ir žengia antra. Dainaviečiai turi 28 taškus bei rikiuojasi septinti.