Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 30 turas / Rug 15 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 15 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 17:00
2024-07-26 | 24 turas Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 600

24-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Gargždų miesto stadione, kuriame susitiko Davido Afonso treniruojama vietos „Banga“ ir specialisto Sauliaus Širmelio vedamas „Kauno Žalgiris“. Pirmajame kėlinyje komandos pelnė po įvartį ir išsiskyrė taikiai rezultatu 1:1 (1:1).

Per pirmąsias 20 minučių aikštėje vyravo žvalgyba – išskirti būtų galima tik kauniečių kontrataką. Jonathanas Tamimi perdavė kamuolį link Divine‘o Naah, kuris atliko smūgį į vartų vidurį ir didelių problemų vartininkui Mantui Bertašiui nesukėlė.

27-ąją minutę kilo visiškas nesusipratimas kauniečių baudos aikštelėje ir gynėjo Maxime‘o Spano Rahou klaidų virtinė – alžyrietis iš pradžių neatsargiai perdavė kamuolį vartininkui, po kelių akimirkų jį padovanojo varžovui, kuris smūgiavo į virpstą, o nuo vartų konstrukcijos atšokęs kamuolys pataikė į M. Spano Rahou ir įskriejo į vartus.

Po penkių minučių keistu įvarčiu atsakė ir žalgiriečiai – Oyinlola Kayode atliko puikų perdavimą Žanui Benedičičiui, pastarasis smūgiavo į virpstą, o kamuolys šįkart sėkmingai atšoko Filipui Dangubičiui, kuris iš labai arti pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje po Dovydo Norvilo smūgio kauniečius priverstas gelbėti buvo Deividas Mikelionis.

Antrąją susitikimo dalį aktyviau pradėjo svečiai – F. Dangubičius perdavė kamuolį po keitimo aikštėje pasirodžiusiam Fedorui Černychui, puolėjas pavojingai pykštelėjo į artimąjį viršutinį vartų kampą, tiesa, komandą išgelbėjo M. Bertašius.

Kėlinio viduryje dar vieną dovanėlę varžovams įteikė M. Spano Rahou. Vidurio gynėjas ir vėl neapdairiai sužaidė baudos aikštelės prieigose ir padovanojo kamuolį Pijui Srėbaliui, tiesa, prie vartų kilusį gaisrą užgesino D. Mikelionis. Po kelių minučių pavojingai į svečių vartus smūgiavo ir Konstantinas Šulcas.

Kauniečiai rungtynes baigė dešimtiese – už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Edvinas Kloniūnas.

Lygiosiomis sužaidusi „Banga“ su 28 taškais šoktelėjo į 6-ąją vietą, „Kauno Žalgiris“ su 38 taškais lieka trečias.