Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 30 turas / Rug 14 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 30 turas / Rug 15 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 30 turas / Rug 15 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 31 turas / Rug 20 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 15:00 , Širvintos
Tiesiogiai 31 turas / Rug 21 17:00
2024-07-12 | 18 turas Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 650

Atidėtose „TOPsport A lygos“ 18-ojo turo rungtynėse Gargždų „Banga“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ ekipos pasižymėjo rezultatyvumu. Svečiuose žaidę mėlynai balti pergalę pasiekė rezultatu 4:2 (1:0).

Šeimininkai buvo susikūrę grėsmingą progą, tačiau nuo Pijaus Srėbaliaus atakos apsigynė Arijus Bražinskas. Vartininkas kėlinio pabaigoje taip pat išgelbėjo komandą po tolimo Cesinha smūgio.

42-ąją minutę Kauno rajono klubas išsiveržė į priekį, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Artemas Ščedras buvo tikslus. Tik prasidėjus antram kėliniui, 50-ąją minutę, ukrainietis dar sykį gražiai nuginklavo Mantą Bertašių.

Aktyviai žaidusi „Banga“ nesudėjo ginklų – 73-iąją minutę pasižymėjo dėkingai atšokusį kamuolį į vartus nukreipęs Robertas Vėževičius. Tiesa, po poros minučių neužtikrintu varžovų žaidimu gynyboje pasinaudojęs Michaelas Thuique‘as taip pat buvo tikslus.

80-ąją minutę užsitęsusios standartinės padėties metu „Bangos“ gretose pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Maksimas Andrejevas. Vis dėlto po 3 minučių Leo Ribeiro perdavimą dubliu pavertė M. Thuique‘as.

Su 42 taškais Andriaus Skerlos kariauna labai užtikrintai jaučiasi 2-oje vietoje, „Banga“ turi 27 taškus bei žengia šešta.