Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 20 17:00 , Širvintos
Tiesiogiai 23 turas / Lie 20 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 23 turas / Lie 21 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 23 turas / Lie 22 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 24 turas / Lie 26 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Lie 27 16:00 , Kaunas
2024-07-04 | 22 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 410

22-asis „TOPsport A lygos“ turas startavo Panevėžyje, kur vietos komanda savų aistruolių akivaizdoje pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai  – įvartis antrojo kėlinio pabaigoje mėlynai baltiems leido nugalėti rezultatu 1:0 (0:0).

Pirmajam kėliniui einant link pabaigos aštriau žaidė panevėžiečiai – Cheikhou Diengo perdavimą link Ernesto Veliulio nutraukė Hugo Figueredo. Taip pat po Nicolaso Gorobsovo pakelto kampinio pavojingai galva smūgiavo Kasparas Dubra, tačiau smūgį atrėmė Arijus Bražinskas, vartų sargas apsigynė ir nuo tolimo Roberto Mazanio šūvio.

Antra rungtynių pusė prasidėjo dar vienu pavojingu standartu –  N. Gorobsovo pakeltas kamuolys nuo kampinio gairelės surado Ch. Diengą, jo bandymas tikslus nebuvo, kiek vėliau dar vienas senegaliečio smūgis skriejo pro šalį.

70-ąją minutę Klaudijus Upstas surado Njoya Abdelą Kaderą, pastarajam nepavyko prisitaikyti bei atlikti gero smūgio. Visgi, 81-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį – N. Abdelo Kadero šūvis buvo blokuotas, o atšokusį kamuolį iš už baudos aikštelės ribų į vartų tinklą pasiuntė Artemas Ščedras.

Jau per pridėtą teisėjo laiką tašką rungtynėse padėti galėjo galingą šūvį iš oro paleidęs Patrickas Popescu. Tam sutrukdė Vytautas Černiauskas, kitame epizode „Panevėžiui“ pavyko apsiginti ir nuo po pakelto kampinio kilusios sumaišties.

Andriaus Skerlos kariauna „TOPsport A lygoje“ su 39 taškais ir toliau laikosi tvirtai įsikibusi 2-osios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu „Panevėžys“ yra surinkęs 21 tašką bei rikiuojasi devintas.