Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 06 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 07 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 18 turas / Lie 12 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 19 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 23 turas / Lie 20 17:00 , Širvintos
2024-06-30 | 21 turas | Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 150

Kauno rajono „Hegelmann“ klubas nutraukė net septynių iš eilės Vilniaus „Žalgirio“ pergalių seriją „TOPsport A lygoje“. 21-ajame ture namie žaidę mėlynai balti džiaugėsi laimėjimu rezultatu 3:1 (1:1).

Atvirose rungtynėse žalgiriečiai gana nemažai klydo. Artemas Ščedras atliko du smūgius į vartus, o 22-ąją minutę perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur Patrickas Popescu pelnė įvartį vienu lietimu.

Ilgiau kamuolį kontroliavę vilniečiai pasižymėjo stipriu Yukiyoshi Karashimos šūviu į virpstą. 42-ąją minutę puikiu smūgiu po Pauliaus Golubicko perdavimo pasižymėjo Liviu Antalis ir tapo pirmuoju žaidėju, kurio sąskaitoje šiemet yra dviženklis įvarčių skaičius.

Po pertraukos „Hegelmann“ komanda buvo pranašesnė. P. Popescu sukirto kamuolį į virpstą, o 70-ąją minutę galingu smūgiu rezultatą vėl persvėrė Klaudijus Upstas. Maža to, po poros minučių galva kamuolį į vartus po pakelto kampinio nukreipė Vilius Armalas.

„Žalgiris“ su 49 taškais ir toliau užtikrintai pirmauja, mėlynai balti turi 36 taškus bei lieka antri.