Tiesiogiai 27 turas / Spa 01 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 04 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 32 turas / Spa 05 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 16:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 32 turas / Spa 06 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 18 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 33 turas / Spa 19 15:00 , Širvintos
2024-06-23 | 19 turas Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 430

„TOPsport A lygoje“ FA „Šiauliai“ ir toliau išlieka neįveikiami Gargždų „Bangai“. Trečiame šio sezono tarpusavio susitikime, kuris vyko 19-ajame ture, įvarčių nebuvo pelnyta – 0:0.

Akistatos pradžioje savo meistriškumą demonstravo vartininkai. Mantas Bertašius atrėmė grėsmingą Domanto Šimkaus bandymą, savo ruožtu, Gustas Baliutavičius susitvarkė su Pijaus Srėbalius ataka.

„Banga“ dar ne sykį puolė pavojingai, kitoje aikštės pusėje M. Bertašius nuslopino Justo Petravičiaus prasiveržimą. G. Baliutavičius antrame kėlinyje išgelbėjo komandą po Valdo Paulausko smūgio.

Sekmadienio mače Saulės mieste po pusės metų pertraukos FA „Šiauliai“ marškinėlius vėl apsivilko Danielis Romanovskis.

Po 19-ojo turo „Banga“ su 23 taškais rikiuojasi penkta, šiauliečiai turi 3 taškais mažiau bei žengia aštunti.