Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
2024-06-19 | 18 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 425

Suvalkijoje rezultatyvų mačą sužaidė Marijampolės „Sūduva“ bei „Kauno Žalgiris“. Porą kartų atsilikinėję kauniečiai 18-ajame ture sugebėjo panaikinti įvarčio deficitą ir sužaisti lygiosiomis 2:2 (1:1) su vietos ekipa.

Jau pirmąją mačo minutę krito įvartis – po Žygimanto Baltrūno pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo puikiai įkirtęs Ivanas Zotko. 5-ąją minutę sąmyšis po dar vieno kampinio įvyko ir prie Giedriaus Zenkevičiaus ginamų vartų, tačiau namų šeimininkams gaisrą pavyko užgesinti.

Visgi, sužaidus beveik pusvalandį, marijampoliečiai prarado traumą patyrusį Steve'ą Lawsoną, negana to, po kelių minučių krito ir išlyginamasis įvartis – jo autoriumi tapo baudos smūgį išpildęs Davidas Martinas Anane.

Antrojo kėlinio starte savo baudos aikštelėje prasižengė Nidas Vosylius,  prie 11 metrų atžymos stojęs Ernestas Burdzilauskas neklydo. Tiesa, „Sūduva“ pirmavo neilgai – 55-ąją minutę pro kelis varžovus pranėręs ir tolimą smūgį atlikęs Nidas Vosylius išsiskyrė įvarčiu bei taip užglaistė klaidą, įvykusią prie savųjų vartų.

Vos po kelių minučių ekipą gelbėti turėjo Deividas Mikelionis, jis šįkart apsigynė nuo I. Zotko smūgio galva po pakelto kampinio. 78-ąją minutę grėsmingą situaciją sukūrė Motiejaus Burbos ir Henry Uzochukwu duetas, tačiau legionieriaus spirtas kamuolys skriejo virš vartų. Jau per pridėtą teisėjo laiką itin tolimą bandymą atliko M. Burba, varžovų vartų sargui jį pavyko atremti.

Įpusėjus „TOPsport A lygos“ batalijoms, žaliai balti užima 4-ąją poziciją bei savo sąskaitoje fiksuoja 25 taškus, savo ruožtu, marijampoliečiai yra surinkę 20 taškų bei žengia septinti.