Tiesiogiai 21 turas / Bir 29 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 21 turas / Bir 30 20:30 , Kaunas
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 04 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 18:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 05 19:00 , Šiauliai
2024-05-31 | 16 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 800

Geros nuotaikos į rinktinių pertrauką „TOPsport A lygoje“ žengė trečią kartą iš eilės nugalėjusi Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Andriaus Skerlos treniruojami futbolininkai 16-ajame ture svečiuose 2:0 (1:0) pasiekė revanšą ir nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“.

Pirmame kėlinyje daug grėsmingų epizodų sukurta nebuvo. 20-ąją minutę mėlynai balti sėkmingai paspaudė varžovus ir po Viliaus Armalo perdavimo vėl Alytuje pasižymėjo brazilas Michaelas Thuique.

Tai buvo pirmasis 31-erių puolėjo įvartis šiame sezone.

Kiek vėliau iš toli atakavo Denisas Bošnjakas, o du varžovus suklaidinęs Leo Ribeiro smūgiavo į Volodymyrą Krynskį. „Dainava“ pirmą smūgį atliko pirmojo kėlinio pabaigoje – tada Ode Abdullahi patikrino Arijaus Bražinsko budrumą.

Po pertraukos šeimininkai buvo kiek aktyvesni. Geriausia proga antrojo kėlinio viduryje priklausė Oskarui Lukošiūnui, jo galva smūgiuotą kamuolį sugavo A. Bražinskas.

Kitoje aikštės pusėje daugiau darbo turėjo V. Krynskis – ukrainiečiui teko atremti keletą varžovų smūgių. Vis dėlto 85-ąją minutę „Dainava“ nesėkmingai gynėsi kampinio metu ir V. Armalas nukreipė kamuolį į vartus, įtvirtindamas pergalę.

„Hegelmann“ ekipa su 29 taškais žengia antra, 19 taškų turinti „Dainava“ išlieka penkta.