Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
2024-03-31 | 5 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 1000

„TOPsport A lygoje“ trečiuoju laimėjimu džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. 5-ajame ture Vladimiro Čeburino kariauna išvykoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Pirmasis kėlinys sirgalių grėsmingais epizodais nepalepino. Jo metu buvo pelnytas vienas įvartis – 29-ąją minutę Igno Plūko klaida pasinaudojęs Liviu Antalis iš toli nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo trečiasis rumuno įvartis šiame „TOPsport A lygos“ sezone. Be to, dėl traumos mačą anksčiau laiko baigė Ovidijus Verbickas, vietoje jo pasirodė Martynas Šetkus.

Po pertraukos kauniečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau tai situacijos nepakeitė. „Žalgirio“ vartininkas Arpadas Tordai‘us tvarkėsi su gana nesudėtingomis situacijomis, kitoje aikštės pusėje I. Plūkas taip pat rimtų iššūkių neturėjo.

Rungtynių pabaigoje į kovą buvo mesti du jauni žaidėjai. „Kauno Žalgirio“ gretose pirmą kartą šiame sezone pasirodė Tomas Stelmokas, svečių gretose progos sulaukė Patrikas Matyžonokas.

Vilniečiai su 10 taškų rikiuojasi treti, kauniečiai turi 4 taškus ir nusileido į 9-ąją poziciją.