2024-03-17 | 4 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 1250

4-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo mačas sostinėje, kuriame pergalę šventė svečiai – puikų antrą kėlinį sužaidęs Kauno rajono „Hegelmann“ klubas rezultatu 3:1 (0:1) nugalėjo Vilniaus „Žalgirį“.

Mačo pradžioje svečiai grubiai suklydo prie savų vartų, klaidą įvarčiu paversti galėjęs Liviu Antalis buvo netaiklus.

„Hegelmann“ žaidė aktyviai ir susikūrė kelis pavojingus momentus, tačiau jų smūgius blokuodavo žalgiriečiai. Nepaisant to, įvartį pelnė žaliai balti, kai po puikaus Giedriaus Matulevičiaus perdavimo prieš vartus atsidūręs L. Antalis nuginklavo Vincentą Šarkauską.

Prasidėjus antrajam kėliniui, Vilius Armalas atliko bandymą į vartų plotą, kiek vėliau tuo pačiu atsakė Adama Fofana. 58-ąją minutę Jorisas Moutachy kamuolį pasiuntė link Ovidijaus Verbicko, visgi, pastarajam pritrūko tikslumo.

64-ąją minutę mėlynai balti buvo arti išlyginamojo įvarčio, tačiau tam sutrukdė puikią poziciją užsiėmęs ir V. Armalo smūgį blokavęs J. Moutachy. Visgi, vos už poros minučių svečiai rezultatą išlygino, tą padarė Leo Ribeiro, kuris suklaidino varžovą ir kamuolį pasiuntė į vartų kampą.

„Hegelmann“ ilgai netruko ir varžovų vartų sargą nuginklavo dar sykį, įvarčio autoriumi tapo greitoje atakoje po L. Ribeiro perdavimo pasižymėjęs Matas Vareika. Tiesa, laikui bėgant dar vienu taikliu smūgiu išsiskyrė Domantas Antanavičius – pastarasis šūviu iš toli padidino savo ekipos persvarą.

Po 4-ojo turo tiek Andriaus Skerlos, tiek Vladimiro Čeburino auklėtiniai savo sąskaitoje turi po 7 taškus bei turnyro lentelėje rikiuojasi vieni šalia kitų.