Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 18:00 , Panevėžys
2023-11-12 | 36 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 321

Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Riteriai“ sužaidė paskutiniąsias sezono rungtynes. 36-ajame „Optibet A lygos֧“ ture „Sūduva“ 0:3 (0:1) nusileido sostinės „Riteriams“.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai – pirmoji standartinė situacija prie marijampoliečių vartų baigėsi Nikola Popovičiaus įvarčiu.

Pirmojo kėlinio pabaigoje auksinį šansą turėjo „Sūduva“ – Aivaro Emsio smūgį atrėmė vartininkas Armantas Vitkauskas, o prie kamuolio suskubęs Ibrahimas Olaosebikanas smūgiavo virš vartų.

Jau pirmosios antrojo kėlinio atakos metu pavojingai smūgiavo sūduviečių saugas Dariušas Stankevičius, tačiau ir vėl vilniečius gelbėjo vartininkas.

66-ąją minutę po Colino Odutayo perdavimo kamuolį į Giedriaus Zenkevičiaus ginamus vartus pasiuntė Rokas Filipavičius bei padvigubino „Riterių“ persvarą.

83-iąją minutę jau R. Filipavičius asistavo C. Odutayo, o pastarasis pasiuntė kamuolį į marijampoliečių vartų tinklą jau trečią kartą sekmadienio rungtynėse.

„Sūduva“ su 35 taškais čempionatą baigė septinta, o specialisto iš Portugalijos Matthew Silvos auklėtinių pergalė Marijampolėje neišgelbėjo, „Riteriai“ – paskutiniai.