2023-11-12 | 36 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 812

Svarbiausiu metu nelaimėtų dvikovų seriją nutraukusi FA „Šiauliai“ džiaugėsi pirmą kartą istorijoje iškovotais bronzos medaliais.

36-ojo turo dvikova savo sirgalių akivaizdoje baigėsi užtikrinta pergale prieš Gargždų „Bangą“ – 3:0 (2:0).

Saulės miesto komanda neužtruko perimti iniciatyvos – 15-ąją minutę pavyko išsiveržti į priekį, kai po Danielio Romanovskio perdavimo įvartį pelnė Oleksijus Ščebetunas. Po 5 minučių pastarasis galėjo džiaugtis dubliu, bet nepataikė į vartų plotą.

Šiauliečiai grėsmingai šaudė iš toli. Mantas Bertašius išgelbėjo ekipą po Rolando Baravyko bandymo, D. Romanovskis sukirto kamuolį į virpstą, o 40-ąją minutę Gabrielius Micevičius efektingai padvigubino rezultatą.

Antrame kėlinyje G. Micevičius buvo arti dublio, 54-ąją minutę D. Romanovskis dėkingai atšokusį kamuolį pasiuntė į vartus bei padėjo galutinį tašką.

FA „Šiauliai“ čempionatą baigė su 62 taškais, gargždiškiai – šešti su 36 taškais.