2023-10-30 | 32 turas | Šiaulių sav. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 550

„Optibet A lygos“ čempionas „Panevėžys“ tęsia ilgą nepralaimėtų dvikovų seriją. Atidėtose 32-ojo turo rungtynėse Gino Lettieri kariauna svečiuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su FA „Šiauliai“.

Svečiai turėjo progą jau pirmosios savo atakos metu – tada nuo Federico Palacioso apsigynė Lukas Paukštė. Kitoje aikštės pusėje Vytautas Černiauskas atrėmė pavojingą Danielio Romanovskio smūgį.

„Panevėžio“ vartų sargas susitvarkė su ne vienu oponentų bandymų, tačiau 23-iąją minutę Saulės miesto komanda išsiveržė į priekį. Po D. Romanovskio perdavimo 14-ąjį įvartį šiemet pelnė Eligijus Jankauskas.

31-ąją minutę geroje situacijoje atsidūrė Ernestas Veliulis, jo smūgį atrėmė L. Paukštė.

Po pertraukos „Panevėžys“ ne kartą buvo įsitvirtinęs šiauliečių baudos aikštelės prieigose. Sykį teko gintis nuo itin pavojingos kontratakos – vieną bandymą atrėmė V. Černiauskas, kitą – šalia vartų linijos buvęs Markas Beneta.

Keitimai įnešė gyvumo ir tai virto išlyginamuoju įvarčiu, kai 63-iąją minutę pasižymėjo kartvelas Nika Kačarava. Per likusį laiką V. Černiauskas apsigynė nuo Gabrieliaus Micevičiaus bandymo.

„Panevėžys“ savo sąskaitoje turi 83 taškus, Saulės miesto ekipa su 58 taškais rikiuojasi trečia.