Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
2023-10-25 | 30 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 250

„Optibet A lygos“ atidėtose 30-ojo turo rungtynėse buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas Marijampolėje.

Vietos „Sūduva“ pademonstravo charakterį bei iškovojo antrą pergalę iš eilės, įveikdama dėl bronzos kovojančią FA „Šiauliai“ – 2:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje abi ekipos itin pavojingų epizodų nesukūrė. Sūduviečiai kėlė kampinius, šeimininkų vartininkas Giedrius Zenkevičius atrėmė keturis oponentų smūgius iš tolimesnės distancijos.

Prieš pertrauką buvo atliktas priverstinis keitimas. Vietoje mačo tęsti negalėjusio Emilio Gasiūno į kovą buvo mestas Simonas Paulius.

Antroje mačo pusėje šeimininkai varžovus baudė kontratakų metu. 66-ąją minutę savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“ pelnė Ernestas Burdzilauskas, 82-ąją minutę – savo proga pasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Ibrahimas Olaosebikanas.

Šiauliečių gretose pavojingai pro šalį smūgiavo Oleksijus Ščebetunas, stiprų Eligijaus Jankausko šūvį atrėmė septintą kartą šiemet „sausus“ vartus išsaugojęs G. Zenkevičius.

Po antrosios iš eilės pergalės „Sūduva“ su 35 taškais pakilo į 6-ąją vietą, prastą seriją tęsiantys Saulės miesto atstovai turi 57 taškus bei žengia treti.