35 turas / Lap 05 , Vilnius
36 turas / Lap 12 , Kaunas
36 turas / Lap 12 , Marijampolė
36 turas / Lap 12 , Šiauliai
36 turas / Lap 12 , Panevėžys
36 turas / Lap 12 , Vilnius
2023-09-30 | 32 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 350

„Optibet A lygos“ 32-ajame ture Marijampolės „Sūduva“ savų sirgalių akivaizdoje susigrūmė su svečiais iš sostinės. Vilniaus „Žalgiris“ išnaudojo savuosius šansus bei išvykoje šventė pergalę rezultatu 2:0 (1:0).

Pirmoje kėlinio pusėje į šeimininkų vartus smūgiavo Arvydas Novikovas, iš tolimos distancijos bandymą atliko Oliveris Buffas, tuo tarpu Tomislavas Duka atrėmė Artiomo Fiodorovo smūgį.

Sužaidus beveik pusvalandį, Oyinlola Kayode pabėgo į greitą ataką bei atliko puikų perdavimą Meinardui Mikulėnui, tačiau puolėjo smūgis buvo sustabdytas, kiek vėliau pavojingu šūviu galva atsakė Kipras Kažukolovas.

Visgi, svečiai į priekį išsiveržė 42-ąją minutę – O. Buffas smūgiavo vartų link, o rikošeto suklaidintas Giedrius Zenkevičius komandos nuo praleisto įvarčio neišgelbėjo.

Antro kėlinio pradžioje pasižymėti iš toli bandė Romualdas Jansonas, o vos po kelių epizodų to paties futbolininko smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų konstrukciją. Rezultatą 56-ąją minutę po M. Mikulėno perdavimo išlyginti galėjo O. Kayode, tačiau pavojingą ataką nutraukė gerai sužaidęs Joelis Bopesu.

Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 10 minučių, savąsias progas turėjo Igoris Gončaras bei O. Kayode, bet jų bandymai buvo blokuoti. Žalgiriečiai varžovų keliamą šturmą atlaikė, o per pridėtą teisėjo laiką tašką padėjo Leonardo Vaca – sūduviečiai nespėjo grįžti į gynybą, o tuo pasinaudojęs puolėjas nubaudė varžovus.

Po 32-ojo „Optibet A lygos“ turo „Žalgiris“ su 71 tašku rikiuojasi antras, tuo tarpu Dovydo Lastausko kariauna savo sąskaitoje turi 28 taškus bei žengia aštunta.

9'
Marko Miličkovič
(Arvydas Novikovas)
42'
Tomas Gumbelevičius
Meinardas Mikulėnas
45' +1
Pirmojo kėlinio pabaiga
Levan Mačarašvili
(Ernestas Burdzilauskas)
60'
Ibrahim Olaosebikan
(Maksym Pyrogov)
60'
73'
Liviu Antal
(Romualdas Jansonas)
73'
Paulius Golubickas
(Oliver Buff)
74'
Yukiyoshi Karashima
Matas Miškinis
(Meinardas Mikulėnas)
82'
87'
Leonardo Vaca
(Adama Fofana)
Augustas Dubickas
(Žygimantas Baltrūnas)
90'
Jevgen Smirnov
(Igor Gončar)
90'
90' +3
Leonardo Vaca
(Tomislav Duka)
Rungtynių pabaiga
5
Smūgiai
15
3
Smūgiai į vartų plotą
7
2
Smūgiai šalia vartų
8
60
Atakos
67
62
Pavojingos atakos
61
6
Kampiniai
3