2023-08-20 | 27 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 470

„Optibet A lygoje“ buvo sužaistas atkaklus derbis tarp Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“ ekipų.

27-ajame ture įvykusi dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Sėkmingiau mačą pradėjo šeimininkai, kurie 28-ąją minutę pasižymėjo nuostabiu įvarčiu. Juo išsiskyrė puikų smūgį į tolimąjį vartų kampą atlikęs Patrickas Popescu.

„Hegelmann“ neišnaudojo kelių gerų progų ir praleido įvartį 61-ąją minutę, kai nesėkmingai sužaidė Vincentas Šarkauskas. Vartininkas nesugavo kamuolio ir Nerijus Valskis jį pasiuntė į vartus.

Mėlynai baltų galimybės pakovoti dėl pergalės sumenko 75-ąją minutę – tada už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas Denisas Bošnjakas.

Abi ekipos turėjo progų, bet jomis nepasinaudojo.

„Hegelmann“ futbolininkai su 39 taškais žengia ketvirti, laipteliu žemiau įsitaisęs „Kauno Žalgiris“ turi 35 taškus.