2023-07-28 | 24 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Robertas Šmitas | Žiūrovai: 600

Labai svarbią pergalę lenktynėse dėl „Optibet A lygos“ medalių iškovojo FA „Šiauliai“.

Saulės miesto atstovai 24-ajame ture vėl pademonstravo charakterį, likvidavo įvarčio deficitą bei 2:1 (0:0) įveikė Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje šeimininkai pasižymėjo gana pavojingais Stanislavo Sorokino bei Artiomo Baftalovskio smūgiais iš toli, šiauliečių gretose 26-ąją minutę galva smūgiavo Rolandas Baravykas.

Po pertraukos stadione susirinkę aistruoliai taip pat matė daug kovos, vienas iš retesnių dainaviečių vizitų baudos aikštelėje baigėsi įvarčiu. 66-ąją minutę Matheusas Araujo išprovokavo vartininko Gusto Baliutavičiaus pražangą – baudinį realizavo Artemas Radčenka.

Praleidę įvartį svečiai atkuto: jau kitos atakos metu pavojingai smūgiavo Oleksijus Ščebetunas, dar vėliau Airidas Mickevičius atrėmė Eligijaus Jankausko smūgį. Vis dėl to 82-ąją minutę Alytaus klubo vartininkas traukė kamuolį iš ginamų vartų tinklo, kai taikliai galva mušė Danielis Romanovskis.

„Dainavos“ vyr. treneris Sergejus Kuznecovas metė į kovą debiutavusį puolėją Davorą Rakičių, tačiau įvartį įmušė svečiai – tą 86-ąją minutę padarė E. Jankauskas, dar prieš tai galėjęs išvesti ekipą į priekį.

Nuo oponentų atakų apsigynę šiauliečiai su 46 taškais rikiuojasi treti, alytiškiai turi 26 taškus ir užima 6-ąją vietą.