Tiesiogiai 12 turas / Geg 02 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 13 turas / Geg 11 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 13 turas / Geg 12 18:25 , Kaunas
Tiesiogiai 14 turas / Geg 17 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 14 turas / Geg 18 16:00 , Širvintos
2023-07-18 | 24 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 1000

„Optibet A lygoje“ antradienį buvo sužaistos atkeltos 24-ojo turo rungtynės, kurios baigėsi taikiai.

Gargždų „Banga“ namuose dar kartą pademonstravo charakterį ir vėl atėmė taškus iš „Kauno Žalgirio“ – 1:1 (0:1).

Tiesa, mačo pradžia šeimininkams prasidėjo neįkvepiančiai: 5-ąją minutę žalgiriečių naujokas Vilius Armanavičius pabandė atlikti tolimą smūgį – kamuolys atsidūrė vartuose.

„Banga“ išsiskyrė Karolio Žebrausko šūviu, kai kamuolys atsimušė į skersinį, savo ruožtu, Antono Fase bandymą atrėmė M. Bertašius.

Antrame kėlinyje Gargždų ekipa buvo aktyvesnė ir savo tikslą pasiekė standartinės padėties metu. 63-iąją minutę po pakelto kampinio Ričardas Šveikauskas pamušė kamuolį link Roberto Vėževičiaus, kuris jį nukreipė į vartus.

Gargždiškiai ne tik atsilaikė, bet ir patys kartais kėlė pavojų varžovų vartams. Po šių lygiųjų „Banga“ turi 23 taškus bei rikiuojasi septinta, „Kauno Žalgiris“ su 29 taškais žengia penktas.